Rubriky

Kontakt

Hynek Spáčil . hynsp@email.cz tel.: 736624101

Aktuálně

Ahoj táborníci, Dobrý den rodiče,
tábor se nám velice rychle blíží, a proto přinášíme pár organizačních věcí

Všechny důležité věci, které je třeba si připravit před odjezdem, naleznete v našem seznamu věcí na tábor 2019, který byl zaslán emailem, nebo je k sekci pro stažení zde na stránkách.

Letos bychom Vás chtěli navíc požádat, zda byste si mohli připravit jednoduchý kostým v duchu divokého západu – inspiraci, jak by kostým mohl vypadat naleznete jistě na internetu nebo v naší táborové skupině zde na FB.

Dále připomínáme, že každý táborník musí mít od lékaře potvrzený posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (lze použít i z loňského roku – platnost 2 roky), nebo stáhnout ze stánek či ve facebookové skupině.
Dále je třeba mít připravené prohlášení zákonných zástupců-rodičů o bezinfekčnosti (nesmí být starší více než 24 hodin od odjezdu na tábor) => doporučujeme předpřipravit a potvrdit v den odjezdu. Samozřejmě ke stažení také jako soubor.

Dále Vám doporučujeme připravit si kopii kartičky pojištěnce (může být i originál, ale preferujeme kopii) a má-li táborník zdravotní problémy a užívá léky, je třeba si tyto léky připravit sebou i s instrukcemi, jak a kdy mají být podávány.

Odjíždíme již v pátek 26.7.2019 a níže Vám přikládáme místa a časy letošních srazů k odjezdu:

Kobeřice u Brna: 11:50 hod - zastávka u hospody.
Lovčičky: 11:50 hod - zastávka na točně
Otnice: 12:00 hod - zastávka u Dělnického domu
Otnice: 12:05 hod - zastávka za kostelem, u zdravotního střediska
Brno: přibližně ve 12:50 hod - zastávka vlakové nádraží Královo pole

Viz výše, připravte si prosím k předání na místě odjezdu potvrzení od lékaře, prohlášení o bezinfekčnosti (s datem odjezdu!), kartičku pojištěnce (ideálně pouze kopii) a v případě potřeby léky pro táborníka s instrukcemi na papíře.

Dále můžete pro táborníky připravit, a my to samozřejmě vítáme, různé ovoce (jablka, meruňky, švestky, atd…) a zeleninu (brambory, rajčata, okurky, papriky, cukety, atd…) nebo také zavařeniny či domácí sirupy. Všechny tyto a podobné suroviny použijeme v kuchyni při přípravě jídel či nápojů.

V případě dotazů se ptejte, moc se na Vás táborníci těšíme a v den odjezdu se vidíme na značkách.

PS pro rodiče: Na divokém západě neměli hudební přehrávače, mobilní telefony a další elekroniku, a proto bychom ocenili, pokud by táborníci tyto věci ideálně nechali doma - neneseme odpovědnost za případné ztráty… V nutných případech můžete kontaktovat hlavního vedoucího - pana Hynka Spáčila (+420 736 624 101), který Vám poskytne informace o Vašich tábornících a aktuálním dění v táboře, anebo můžete sledovat naši FB skupinu (https://www.facebook.com/groups/SrdceAKriz/), kde budeme průběžně sdílet fotky a informace z tábora.

Za celý táborový tým,
Ludvík Brávek